Тел.: +38 (044)424-90-37; (050)33-42-122; (067)548-21-00 Факс: +38 (044)424-90-38 Электронный адрес:
ru

ua

 

Декоративна органічна мульча.

Продукція компанії "Укрмалч".

Ефективний засіб підтримати рослини та грунт, поліпшити зовнішній вигляд ландшафту

Декоративна мульча покриє вільний від насаджень грунт, позбавляє від пилу, бур"янів, пересихання грунту та зайвого поливу.
Сьогодні наша продукция найбільш безпечний та ефективний спосіб без значних витртат одержати свіжі рішення в ландшафтному дизайні і одночастно підтримати рослини та грунт
До цього часу сезон за сезоном, насолоджуючись своїми рослинами, Ви могли змінити все, але тільки не вид грунту. Таку задачу вже вирішено світовими лідерами виробництва декоративної мульчі."Укрмалч" використовує науково розроблені технології з створення декоративної мульчі з волокнистою структурою та стійким кольором.

Ви пишаетесь ваши будинком, ділянкою, Ви хочете, щоб ландшафт виглядав охайно наскільки це можливо?    

Застосування продукції "Укрмалч" дуже просте. Досить відкрити упаковку 70 літрів, рівномірним шаром покрити вільний від насадень грунт. Ковдра декоративної мульчі повинна бути шаром в 5-8 см. Такий декоративний одяг стане для грунту захистом від появи пилу та одночасно прикрасою для ваших рослин.  
переваги "Украмалч " - вибір на користь ВАШИХ рослин 
Ми залишаємося единою компанією в Україні, яка використовує імпортне обладнення та органічні природні барвники додання кольору, виробництва США.
Структура мульчі та процес додання кольору віконані у відповідності до  запатентованого технологічного процесу розробленного в США.
.
   
Наша продукція - є органічною та ще й зовні привабливою, природні натуральні кольори додають текстуру ландшафту і миттєво покращують його зовнішній вигляд. Унікальна структура мульчі (фракційний состав та розмір тріски) не перешкоджає аєрації грунту та затримують до 85% вологи, до мінімуму знижують  прорастанню бурьянів, всі ці фактори  забезпечують широку популярності мульчування на всій терруторії США,  протягом останніх 30 років. Але є ще більш значні, довгострокові вигоди.
Застосування органічної мульчі ізолює грунт і регулює йогої температуру. Влітку мульча поглинає ультрафіолетові сонячні промені і перетворюючи їх в менш потужні, довгохвильові . При цьому натуральні кольори мульчі залишаються яскравими, вимивання кольору не наступає незалежно від кількості опадів, завдяки природним компонентам і технологіям додання кольору від «Укрмалч».
   
Тепло передається в грунт через мульчу повільніше, ніж, якби сонячне світло потрапляло на грунт безпосередньо. Дослідження показують, що влітку декоративна мульча зменшує в кореневій зоні температуру на 7-8 градусів, а мінімальна температура мульчувати грунт взимку була вище на 5-6 градусів С., що призводить до менших втрат в кореневій системі рослин через промерзання грунту. Мульча зменшує пошкодження рослин в кінці зими при процесі заморожування і відтавання на поверхні грунту. Восени замульчований грунт втрачає тепло набагато повільніше, різкі перепади температур, день-нічь ,не впливають на рослии. Декоративна мульча допомагає зберегти вологість грунту за рахунок зменшення випаровування і допомагає грунту зберегти вологу як найдовше.

 

Мульчування – відео: ідеї мульчування, ландшафтний дизайн, проекти і ще багато корисного про декоративну мульчу. Ще бiльше вiдео тут.

Природні барвники -

є абсолютно безпечними для людей, тварин та навколишнього середовища, відповідають всім мыжнародним стандартам екологічної безпеки. Довготривала стійкість кольору забезпечена процесом виробництва, барвники поглинаються деревиною до повного вісіхання, надалі не вимиваються.

При замовленні 30 упаковок

доставка по Україні безкоштовна.

 А ще органічну декоративну  мульчу ви можете придбати в:

Епіцентр

ОБІ